2017-2018 eğitim ve öğretim yılı sene başı öğretmenler kurulu toplantısı yapıldı.
![2017-2018 eğitim ve öğretim yılı sene başı öğretmenler kurulu toplantısı yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2017_09/27113300_manset.jpg)
Müşavirliğimize bağlı eğitim kurumlarında görevli öğretmenler ile 2017-2018 eğitim ve öğretim yılı sene başı toplantısı Eğitim Müşaviri Recep SULA başkanlığında gerçekleştirildi. 2016-2017 eğitim ve öğretim yılının değerlendirilmesi ile yeni ders yılında yapılacak çalışmalar görüşülerek, öğretmenlerimizin yurt dışında yürütmekte oldukları görev ve misyonun önemi hatırlatıldı.
Toplantı akabinde 2017-2018 ders yılında yeni göreve başlayan öğretmenlerle tanışma amaçlı bir akşam yemeği düzenlenerek, yeni eğitim ve öğretim yılının başarılı geçmesi yönünde dilekler söylenmiştir.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |