Bişkek Eğitim Müşavirliği
2018-2019 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI 2.DÖNEM ÖĞRETMENLER KURULU TOPLANTISI YAPILDI.
![2018-2019 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI 2.DÖNEM ÖĞRETMENLER KURULU TOPLANTISI YAPILDI.](/meb_iys_dosyalar/2019_02/11164342_51626403_1593443934135403_6826520083683082240_n.jpg)
Müşavirliğimize bağlı eğitim kurumlarında görevli öğretmenler ile 2018-2019 Eğitim ve Öğretim Yılı 2.dönem toplantısı Bişkek Eğitim Müşaviri Sayın Recep SULA başkanlığında gerçekleştirildi.
2018-2019 Eğitim ve Öğretim Yılının ana hedefleri hatırlatılarak, özellikle bilim olimpiyatları ile Kırgızistan Üniversite Giriş sınavı ORT’de Altın Sertifika hususları değerlendirildi.