Bişkek Eğitim Müşavirliği
Döküman Yönetim Sistemine Geçiş
![Döküman Yönetim Sistemine Geçiş](/meb_iys_dosyalar/2017_11/13090703_1.jpg)
Müşavirliğimiz personeli ve Müşavirliğimize bağlı eğitim kurumlarında görev yapan idarecilere Döküman Yönetim Sistemi (DYS) eğitmi düzenlenmiştir. Milli Eğitim Bakanlığımızdan gelen heyet 6-10 Kasım 2017 tarihlerinde DYS eğitimi ve kurulumlarını gerçekleştirerek Bakanlığımızın sistemine yurt dışı temsilcilikler olarak dahil olduk.
10 Kasım 2017 tarihi itibarıyla Müşavirliğimiz ve bütün kurumlarımız DYS sistemine geçmiştir.
![]() |
![]() |