Bişkek Eğitim Müşavirliği

ÖĞRETMENLER GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN

ÖĞRETMENLER GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN

T.C. Bişkek Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliği okul ve kurumlarında görev yapan öğretmenlerimizin katılımıyla 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla etkinlikler gerçekleştirilmeye devam ediliyor. Eğitim Müşavirliği koordinesinde düzenlenen öğretmenler arası masa tenisi turnuvası final maçında öğretmenimiz Mehmet ZENGİN birinci oldu. Yine düzenlenen okullar arası voleybol turnuvasında ise finalde Kırgız Türk Anadolu Kız Meslek Lisesi galip gelerek turnuva birincisi oldu. Bunun yanında etkinlikler çerçevesinde Manas Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi öğretim görevlisi Doç Dr. Erkan EFİLTİ tarafından öğretmenlerimize "Çağdaş Eğitimde Öğretmenin Rolü" konulu seminer düzenlendi. Ayrıca Müşavirlikçe 24 Kasım akşamında yapılacak öğretmenler günü resepsiyonuna ise Sayın Büyükelçimiz Ahmet Sadık DOĞAN ve eşi Hanımefendi başta olmak üzere 200 ün üzerinde öğretmen ve davetli katılacaktır. Yemek ikramının olacağı programa Manas Üniversitesi öğretim görevlilerinden oluşan sanatçılar da eşlik edeceklerdir.

Başta Cumhuriyetimizin kurucusu Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere her koşulda fedakarca emek vererek eğitim ışığını yaymaya çalışan tüm öğretmenlerimizin gününü kutluyor, şehit öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.

720040, Moskovskaya Caddesi No 89, Bişkek/KIRGIZİSTAN - 00996 312 627312 00996 312 627313

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.